Predaj, montáž, rekonštrukcia komínov
Poradenstvo, montáž a dodávka komínov

Predaj, montáž a rekonštrukcia

Rekonštrujete, kúpili ste nehnutelnosť, meníte spotrebič za nový, alebo uvažujete nad novým krbom alebo pieckou? Naša firma ponúka komplexné služby spojené s komínmi a komínovými sytémami. Preto sa snažíme ponúknuť zákazníkom aj výber kachlí a krbových vložiek. Cieľom je, aby zákazník mohol u nás okrem dodávky a montáže komínových systémov, komínových vložiek a dymovodov objednať aj samotný spotrebič na tuhé palivo podľa jeho predstavy.
NAŠE REALIZÁCIE

Predaj, dodávka a montáž komínových systémov

Dodávame široký sortiment komínových systémov  a dymovodov. Vieme zabezpečiť materiál podľa požiadavky zákazníka alebo projektanta od všetkých dodávateľov komínov pôsobiacich na slovenskom trhu. V prípade potreby vieme vypracovať návrh komínového systému a projekt pre realizáciu podľa zadania investora.

Našimi hlavnými dodávateľmi komínových systémov sú firmy SCHIEDEL , JEREMIAS , KOMINOX , PRESPOR , IGC STROJAL ,  RICOM GAS, BRILON a ďaľšie firmy.

Našou snahou je nájsť ideálny komín pre váš projekt.
O NÁS

Poradíme s výberom najvhodnejšieho komínového systému pre Váš krb alebo kotol.
Rekonštrukcie komínov, vložkovanie pre všetky typy palív

Rekonštrukcie komínov a vložkovanie pre všetky typy palív

Pri rekonštrukcii starších alebo poškodených komínov používame certifikované antikorové alebo plastové komínové vložky, určené na konkrétnu prevádzku tepelného spotrebiča na tuhé palivo alebo plynné palivo.

Máme dlhoročné skúsenosti s vložkovaním starých uhýbaných komínov, ktoré vložkujeme flexibilnými komínovými vložkami. Používame iba kvalitné certifikované materiály. Inštaláciou nových kondenzačných kotlov vzniká potreba na nové pretlakové komínové vložky, ktorými sa vložkujú nevyhovujúce spoločné komíny v bytových domoch a polyfunkčných objektoch.

Pri vložkovaní komínov používame podľa potreby aj komínovú kameru a na základe predbežnej obhliadky vieme vypracovať presnú cenovú ponuku na dodávku a montáž komínovej vložky.
GALÉRIA

Predaj, dodávka a montáž kachlí, pecí a krbových vložiek

Ak chcete svoj príbytok obohatiť o príjemné sálave teplo a pohľad na blčiace plamene ohňa vieme vám ponúknuť široký výber kachlí , pecí alebo krbových vložiek. V ponuke je na výber veľké množstvo povrchových materiálov a farebných odtieňov ale aj tvarov jednotlivých kachlí. Vieme navrhnúť dispozičné umiestnenie kachlí a ideálne technické riešenie pripojenia na komín. Sme predajcom krbových kachlí, krbových vložiek a liatinových pecí nórskeho výrobcu firmy JOTUL. Zabezpečíme dovoz a montáž kachlí , krbových vložiek a pecí od výrobcov ABX, EDILKAMIN, HAAS+SOHN, ROMOTOP, KOBOK, KRATKI, INVICTA, BeF, SUPRA, WAMSLER a ďaľších výrobcov.
Pri montáži nových komínov používame predpísané postupy od výrobcov komínov a dodržiavame technické a protipožiarne predpisy podľa platnej legislatívy.
KONTAKT

Predaj a montáž kachlí a krbových vložiek na tuhé palivo od KOMIN PLUS